Nasz Zespół

Nasza kadra tworzy zgrany, kreatywny i doświadczony zespół. Nauczyciele pracują wspólnie od kilku lat.
Grupy dziecięce prowadzą  nauczycielki posiadające kwalifikacje i doświadczenie w  pracy pedagogicznej. Nauczycielom pomagają asystentki, wyróżniające się wysoką kompetencją w relacjach z dziećmi.

Otaczamy indywidualną opieką każdego ze swoich wychowanków, wspierając rozwój psychofizyczny oraz rozwijając zdolności dzieci i ich zainteresowania. Kształcimy i wychowujemy dzieci w atmosferze  szacunku dla każdego człowieka, zgodnie z ideą demokracji i przyjaźni między ludźmi różnych narodów.

Nasi wychowankowie korzystają z pomocy specjalistów: psychologa,  logopedy i rehabilitanta wad postawy.

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez  doświadczonych instruktorów mających świetne efekty pracy z dziećmi.

Nasza kadra:

Właścicielka i dyrektor-  Jadwiga Bińkowska

Jestem absolwentką studiów magisterskich  wychowania przedszkolnego  Uniwersytetu Warszawskiego  oraz podyplomowych studiów zarządzania oświatą. W ramach grantów  ukończyłam również podyplomowe studia edukacji  elementarnej.  Swoja przygodę z przedszkolem rozpoczęłam w  przedszkolach państwowych, zdobywając doświadczenie i kolejne stopnie awansu zawodowego (jestem nauczycielem dyplomowanym ).Po kilku latach pracy pedagogicznej powierzono mi stanowisko dyrektora przedszkola, gdzie zdobyłam praktyczne umiejętności zarządzania placówką pedagogiczną . Za swoje osiągnięcia zawodowe  byłam wielokrotnie  wyróżniana  nagrodą Burmistrza Gminy Piaseczno. Kiedy postanowiłam założyć  własne przedszkole doskonale wiedziałam jak ono ma wyglądać.W Fantazji postanowiła zrealizować swoja wizję przedszkola na miarę XXI wieku.

„Szukamy wszystkiego co nas łączy, co wzajemnie wzbogaca, co służy przyjaźni i wspólnocie”. (Tadeusz Pilch)

 

Anna Zborowska- Nowak

Pracuję w przedszkolu Fantazja od 2010roku obecnie jestem nauczycielem najmłodszej grupy. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na SGGW o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, a obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich ze specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z elementami pedagogiki Montessori. Dzięki tej pracy mogę się realizować i dokształcać w zakresie znajomości mojej specjalizacji co umożliwiają mi kursy i szkolenia takie jak: kurs animatora zabaw “Klanza”, uczeń obcojęzyczny w mazowieckiej szkole jak i wiele innych.  Moim mottem jest „Rób to co lubisz najlepiej, jak potrafisz, a będziesz szczęśliwy”.