Nasz Zespół

Nasza kadra tworzy zgrany, kreatywny i doświadczony zespół. Nauczyciele pracują wspólnie od kilku lat.
Grupy dziecięce prowadzą  nauczycielki posiadające kwalifikacje i doświadczenie w  pracy pedagogicznej. Nauczycielom pomagają asystentki, wyróżniające się wysoką kompetencją w relacjach z dziećmi.

Otaczamy indywidualną opieką każdego ze swoich wychowanków, wspierając rozwój psychofizyczny oraz rozwijając zdolności dzieci i ich zainteresowania. Kształcimy i wychowujemy dzieci w atmosferze  szacunku dla każdego człowieka, zgodnie z ideą demokracji i przyjaźni między ludźmi różnych narodów.

Nasi wychowankowie korzystają z pomocy specjalistów: psychologa,  logopedy i rehabilitanta wad postawy.

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez  doświadczonych instruktorów mających świetne efekty pracy z dziećmi.

Nasza kadra:

Właścicielka i dyrektor-  Jadwiga Bińkowska

Jestem absolwentką studiów magisterskich  wychowania przedszkolnego  Uniwersytetu Warszawskiego  oraz podyplomowych studiów zarządzania oświatą. W ramach grantów  ukończyłam również podyplomowe studia edukacji  elementarnej.  Swoja przygodę z przedszkolem rozpoczęłam w  przedszkolach państwowych, zdobywając doświadczenie i kolejne stopnie awansu zawodowego (jestem nauczycielem dyplomowanym ).Po kilku latach pracy pedagogicznej powierzono mi stanowisko dyrektora przedszkola, gdzie zdobyłam praktyczne umiejętności zarządzania placówką pedagogiczną . Za swoje osiągnięcia zawodowe  byłam wielokrotnie  wyróżniana  nagrodą Burmistrza Gminy Piaseczno. Kiedy postanowiłam założyć  własne przedszkole doskonale wiedziałam jak ono ma wyglądać.W Fantazji postanowiła zrealizować swoja wizję przedszkola na miarę XXI wieku.

„Szukamy wszystkiego co nas łączy, co wzajemnie wzbogaca, co służy przyjaźni i wspólnocie”. (Tadeusz Pilch)

Katarzyna Wesołowska

Bardzo ważne jest dla mnie aby moi wychowankowie byli radośni i spontaniczni, jest to dla mnie największa motywacja do pracy. Zależy mi na harmonijnym rozwoju dzieci oraz na odkrywaniu przez przedszkolaków  dobrych  wartości.

Czytaj więcej

Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z terapia pedagogiczną w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin .Swoją wiedzę stara się ciągle pogłębiać i doskonalić biorąc udział w szkoleniach i kursach. Wyznaje zasadę, że edukacja powinna nie tylko nadążać za zmianami społecznymi, ale także je wyprzedzać, dlatego w procesie kształcenia wykorzystuje nowatorskie osiągnięcia dydaktyki. Wierzę, że troszcząc się o dobrą jakość edukacji od samego początku inwestujemy w przyszłość naszych Dzieci. Szukam ciekawych pomysłów i inspiracji, aby zawsze było atrakcyjnie i ciekawie dla Przedszkolaków. Angażuje się w indywidualne podejście do każdego Dziecka. Na co dzień spełniam się w najważniejszej roli życia – mamy Jasia.

Marlena Halamus- Kozłowska

Nazywam się Marlena Halamus-Kozłowska. Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Jako nauczyciel wychowania przedszkolnego pracuje od 9 lat. W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich energię i spontaniczność.

Czytaj więcej

Moją ulubioną metodą nauczania jest metoda projektu. Dzięki niej dzieci mogą samodzielnie rozwijać swoje zainteresowania a nauczyciel może podążać za ich pomysłami. Prywatnie jestem mamą Tymka i Leona. Lubię czytać książki oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. Interesuję się literaturą i malarstwem.

Paulina Traczyk- Gwadera

Z „Fantazją” jestem związana od 2012 r. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Pedagogicznego oraz Podyplomowych Studiów Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego.

Czytaj więcej

W swojej pracy staram się korzystać z różnych metod np. metody Montessori, Dziecięcej matematyki Gruszczyk-Kolczyńskiej, metody projektu. Nieustannie szukam ciekawych inspiracji do zajęć, a wszystko po to, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rozwojowe i edukacyjne swoich wychowanków. Prywatnie jestem mamą Wojtusia. Uwielbiam jazdę na rowerze, polskie góry i słodkie truskaweczki ☺️

Aneta Gala

Nazywam się Aneta Gala ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną.. Jestem również dyplomowanym nauczycielem pedagogiki Montessori. Moja przygoda z Fantazją trwa od 2009 roku.

Czytaj więcej

Prywatnie jestem mamą Asi, Krzysia i Zosi. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Sprawia, że każdy dzień jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Przynosi nowe wyzwania. W myśl pedagogiki Montessori staram się „podążać za dzieckiem”. Tak kierować planem pracy aby, z każdego przedszkolaka wydobyć jak najwięcej umiejętności, chęci do zabawy i nauki. Każdy nawet najmniejszy sukces moich podopiecznych wywołuje uśmiech na twarzy, motywuje i utwierdza w przekonaniu, że to co robię ma sens.

Pomoce nauczyciela